title
לחצו להתקשרות:

 


לייזר למניעת דליפת שתן במאמץ

דליפת שתן במאמץ היא תופעה שפוגעת באופן משמעותי בשגרת החיים, וגורמת למבוכה של ממש בכל פעם שהיא מתרחשת. טיפול בלייזר באמצעות טכנולוגיה חדשנית מצמצם משמעותית את התדירות שבה מתרחשת דליפה ואף מעלים לגמרי את התופעה, בלי ניתוח וללא צורך בהחלמה ממושכת אחרי הטיפול. בנוסף מספק הטיפול המתקדם יתרונות חשובים אחרים לכל אישה.

המקור למידע ברשת על בריחת שתן

התאמת טיפול רלוונטי נגד דליפת שתן

דירוג ובקרה של מרפאות ומטפלים בתחום

כל התועלות של טיפול למניעת בריחת שתן במאמץ בלייזר

התועלת העיקרית של טיפול בלייזר למניעת בריחת שתן במאמץ – תופעה שאחת מכל 4 נשים בעולם סובלת ממנה, ובפרט היא פוקדת נשים צעירות יחסית – היא כמובן הפסקת דליפות השתן תוך כדי שיעול, התעטשות, מאמץ גופני, צחוק קולני, הרמת משא כבד או כל מאמץ אחר.

תועלות נוספות, חשובות לא פחות, של טיפול בלייזר CO2 הן:

* מניעת צניחת רחם – צניחת רחם היא תופעה שעלולה לפקוד כל אישה, וככל שהיא הופכת חמורה יותר כך צצים עוד ועוד תסמינים שפוגעים במידה הולכת וגוברת בשגרת החיים. בין התופעות הנלוות לצניחתו של הרחם: בריחת שתן, כאבים בנרתיק, קושי בקיום יחסי מין ועוד.

* העלאת רמת הלחות בנרתיק – גם יובש בנרתיק היא תופעה נפוצה שפוגמת בהנאה מיחסי מין. טיפול בלייזר למניעת דליפת שתן במאמץ מוביל להעלאת רמת הלחות בנרתיק, וכתוצאה מכך להחזרת החשק המיני וההנאה מחיי מין מלאים ומספקים.

* מיצוק הנרתיק והצרתו – לטיפול לעצירת בריחת שתן במאמץ עם לייזר ישנה גם השפעה ממצקת על הנרתיק, ובמקרים מסוימים הוא אף עשוי לחסוך את הצורך בניתוח הצרת נרתיק.

טיפול בלייזר להפסקת דליפת שתן – בלי כאב, ללא סיבוכים

שלל התועלות של טיפול עצירת דליפת שתן במאמץ עם לייזר מושגות ללא צורך בניתוח, ללא כאב ועם מינימום תופעות לוואי כך שהחזרה לשגרה מהירה ואין צורך בתקופת החלמה.

כמו כן הטיפול עצמו נמשך זמן קצר מאוד – בין 20 דקות לחצי שעה.

כיצד מתבצע הטיפול בלייזר המתקדם?

מכשיר לייזר CO2 מאפשר לרופאים – וחשוב לעבור את הטיפול המתקדם אצל גניקולוגים מוסמכים בעלי ניסיון בטיפול בטכנולוגיה ספציפית זו – לפגוע באופן מבוקר ומדויק ברקמות הנרתיק, וכן בשרירים שתומכים בשלפוחית השתן של האישה.

הפגיעה, על סמך תכנון מדויק ובאמצעות מכשיר משוכלל שמתופעל בידיים מקצועיות מאוד, גורמת לגוף המטופלת להגביר את קצב הייצור של הקולגן, חלבון שאחראי על ייצור רקמות חדשות הן עבור הנרתיק והן עבור הרצועות שמחזיקות את רצפת האגן. כתוצאה מכך מנוטרלות הסיבות העיקריות לדליפת שתן במאמץ (פירוט של כל הסיבות לדליפת שתן ניתן למצוא כאן).

מתי אפשר ליהנות מהתוצאות?

בדרך כלל נדרשים שניים או שלושה טיפולים בלייזר למניעת דליפת שתן במאמץ, עם הפרש של בין 3 ל-4 שבועות בין מפגש למפגש, וזאת כדי לאפשר לקולגן החדש לבוא לידי ביטוי. כבר לאחר הטיפול הראשון מורגש שיפור, וכחודש מתום סדרת הטיפולים, כלומר בסך הכל אחרי חודשיים-שלושה, מושג שינוי משמעותי במיוחד לטובה – שכולל כאמור גם הפסקה של הדליפה במאמץ, גם הקטנה של הסיכון לצניחת רחם וגם שיפור ניכר באיכות חיי המין (שכן ישנו קשר הדוק בין בריחת שתן וקיום יחסים)

איך תוכלי להיות בטוחה שהטיפול מתאים עבורך?

על-מנת להגיע לטיפול האופטימלי עבורך, וחשוב להדגיש שישנם מספר סוגי דליפת שתן ולכל אחד מהם מתאימה טכנולוגיה אחרת, את מוזמנת להתייעץ עם אנשי המקצוע של המקור לאסתטיות נשים. אנחנו צברנו ניסיון נרחב במציאת טיפול לעצירת בריחת שתן במאמץ ומכל סוג אחר, בשיטות מתקדמות ואצל מיטב הרופאים, ונשמח לעזור גם לך להיפטר מהבעיה המתסכלת. הייעוץ הינו בחינם ובלי כל מחויבות מצידך.